Strana 3

RenewalRenewal
D
ojděte za Doctorem, ať Vás vyléčí. Vyjděte ven ze dveří, dejte se doprava, pak doleva a doprava do turbovýtahu. Stiskněte ovládací panel.

unionUnion
V
ystupte z výtahu, jděte rovně, vstupte do dveří a dejte se doprava. Vstupte do prvních dveří vlevo a jste v jídelně. Hned zase vyjděte ven, dejte se doprava, vlevo, skrz dveře dál a pak prvními dveřmi vpravo do šatny. Připojte se k debatující skupině. Z posluchárny odejděte dveřmi nahoru a přímo přes chodbu vstupte do protějších dveří. Pořádně se vybavte a nezapomeňte na novou zbraň - granátomet. Můžete si ji zajít otestovat do simulátoru v holoprogramu Camelot, který spustíte známým způsobem.

CamelotHolographic program: Camelot
C
ílem je opět pobít všech (tentokráte dvacet) nepřátel. Jinak tu není nic, co by Vás mohlo překvapit.

UnionUnion - pokračování
O
dejděte ze skladu zbraní, nastupte do turbovýtahu vlevo a stiskněte ovládací panel.

DepartureDeparture
O
d výtahu se dejte vpravo a na konci chodby vstupte do dveří. Zabočte vlevo, pak vpravo a jste tam. Výtahem sjeďte dolů a jděte za Parisem. Foster Vás pošle dolů podívat se na uzamykací svorky. Jděte tedy na druhou stranu hangáru a vstupte do dveří. Sjeďte dolů výtahem. Dole dojde k výbuchu a na nešťastného člena posádky se valí barel. Opatrně abyste ho nezranili, barel odstřelte. V té chvíli nahoře nad Vámi praskne okno. Přivolejte si výtah a vyjeďte zase nahoru. Prolezte skrz rozbité okno a vlezte do šachty. Na druhém konci seskočte dolů a stiskněte ovládací panel. Vstupte do dveří a použijte ovládací panel vlevo. Po dobře odvedené práci se vraťte nahoru na hlavní palubu hangáru (tentokráte už nemusíte lézt žádnou šachtou).

Strana 5